Poznaj naszą ofertę edukacyjną

Studia przygotowane specjalnie dla Ciebie

Charakterystyka public relations (PR) - istoty, celów i podstawowych pojęć związanych z tą dziedziną. Porównanie PR z reklamą i propagandą.

 

Czytaj więcej...

Studia stwarzają znaczące możliwości awansu i uatrakcyjnienia pozycji Kontrolera wewnętrznego (inspektora) na rynku pracy. Zdobyta wiedza i umiejętności ułatwią Absolwentowi uświadomienie sobie od czego zależy jego sukces osobisty oraz sukces pracodawcy.

Czytaj więcej...

Coaching to sztuka zwiększania potencjału klienta w taki sposób by ten efektywniej osiągnął zakładane przez siebie cele. Mówiąc prościej, w coachingu coach najpierw pyta klienta dokąd ten zmierza a następnie za pomocą umiejętnie dobranych pytań inspiruje go do poszukania drogi dojścia do tego celu.

 

Czytaj więcej...

Celem kształcenia studentów studiów podyplomowych Bezpieczeństwo Instytucji Finansowych, jest zdobycie przez nich gruntownej i wszechstronnej wiedzy w zakresie: bezpieczeństwa państwa, gromadzenia i zabezpieczenia informacji z działalności instytucji, polityki bezpieczeństwa oraz poznania wiedzy i zasad działania w sytuacji zagrożeń.

 

Czytaj więcej...

Wyższa Szkoła Menedżerska w Bełchatowie
ul. Edwardów 5, 97-400 Bełchatów